Konkurs Wokalny im. Zbigniewa Wodeckiego „Sobą być"

III Konkurs Wokalny im. Zbigniewa Wodeckiego "Sobą być" to niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Fundację im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Fabrykę Lloyda w Bydgoszczy. Soliści oraz zespoły zmierzą się muzycznie w repertuarze niezapomnianego artysty - Zbigniewa Wodeckiego, wirtuoza muzyki, piosenkarza, multiinstrumentalisty, kompozytora i aranżera. Poprzednie dwie edycje konkursu cieszyły się wielkim zainteresowaniem uczestników z całej Polski.

Koncert Finałowy III Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego z udziałem sześciorga finalistów, wyłonionych z Koncertu eliminacyjnego odbędzie się w niedzielę, 5 listopada 2023 r. w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy.

Rozpoczął się nabór do III edycji Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego "Sobą być"!
Regulamin i zgłoszenie do pobrania: sobabyc.ukw.edu.pl