Konkurs Wokalny im. Zbigniewa Wodeckiego „Sobą być"
Sala koncertowa, wokalistka w czerwonej sukni śpiewa do mikrofonu Sala koncertowa, wokalistka w czerwonej sukni śpiewa do mikrofonu

Półfinał II edycji Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego „Sobą być”

Za nami  koncert półfinałowy II edycji Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego „Sobą być”.  W miniony weekend młodzi wokaliści zmierzyli się z twórczością nieodżałowanego Artysty.

II Konkurs Wokalny im. Zbigniewa Wodeckiego „Sobą być" to niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Fundację im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Fabrykę Lloyda.

W piątek, 4 listopada półfinaliści wystąpili w sali koncertowej Collegium Copernicanum UKW. Publiczność mogła podziwiać wokalne umiejętności młodych adeptów wokalistyki.

Do finału zakwalifikowali się:

• Dominika Balewska,
  • Paweł Kozicz,
  • Julian Prus,
  • Aleksandra Tocka,
  • Maja Tokarska,
  • Zuza Wiśniewska.

Link do galerii zdjęć: ukw.edu.pl